Par mums

   SIA “Latvijas Fakti” tika izveidots 1991.gadā kā privāts pētījumu uzņēmums, un kopš 1998.gada “Latvijas Faktu” līdzīpašnieks ir Somijas tirgus izpētes kompānija “Taloustutkimus Oy”. 
Kopš 1995. gada esam pārstāvēti ESOMAR (European Society for Opinion and Marketing Research) un savā darbībā stingri ievērojam šīs asociācijas noteiktos ētiskos un metodoloģiskos principus pētījumu realizēšanā.

   Pašlaik SIA "Latvijas Fakti" ir viens no četriem vadošajiem pilna servisa tirgus izpētes uzņēmumiem Latvijā. Vairāk kā 25 gadus veicam regulāras sabiedriskās domas aptaujas un apsekojumus par sociālajiem, ekonomiskajiem un politiskajiem jautājumiem, kā arī tirgus izpēti dažādās nozarēs valsts un privātajā sektorā Latvijā un pārējās Baltijas valstīs. Mūsu stratēģija ir vērsta uz to, lai nodrošinātu klientu ar pilnu pakalpojumu klāstu no pētījuma konceptuālā dizaina līdz rezultātu analīzēm un rekomendācijām. 
Mūsu vairākās valodās runājošajā komandā ir iesaistīti pieredzējuši pētnieki ar vairāk kā 10 gadu pieredzi gan regulāro, gan ad hoc (speciāli klienta vajadzībām pielāgotu) pētījumu veikšanā dažādām starptautiskām korporācijām un institūcijām.

   SIA "Latvijas Fakti" piedāvā kvantitatīvos un kvalitatīvos pētījumus. Mūsu rīcībā ir pieredzējušu intervētāju tīkls visos Latvijas administratīvajos reģionos tiešo klātienes interviju veikšanai, kā arī mūsdienīga zvanu centrāle ar darba stacijām CATI intervētājiem, kas ļauj īstenot kvantitatīvo pētījumu lauka darbu visaugstākās kvalitātes sniegumā, turklāt darba spēka kapacitāte nodrošina vidēji 1000 Omnibusa interviju veikšanu 10-12 dienu laikā.

   Savukārt fokusa grupu diskusijas, mini-grupas vai padziļinātās intervijas latviešu un krievu valodā vada profesionāli sagatavoti moderatori ar līdzšinēju pieredzi moderēšanā latviešu, krievu vai angļu valodās. Kvalitatīvo pētījumu vajadzībām SIA “Latvijas Fakti” galvenajā birojā ir 2 telpas, aprīkotas ar spoguļsienu un speciālu novērošanas telpu, kas nodrošina iespēju vērot diskusijas norisi klātienē.

   Sadarbībā ar “Taloustutkimus Oy” Somijā, “Turu-uuringute AS”  Igaunijā un “Vilmorus Ltd.” Lietuvā regulāri piedalāmies liela mēroga starptautisko projektu organizēšanā Baltijas valstīs. SIA “Latvijas Fakti” ir vairāk kā 25 gadu ilga pieredze starptautisko pētījumu (sociālo, patērētāju, B2B) veikšanā sadarbojoties ar pētniecības kompānijām, korporācijām un valsts institūcijām ES dalībvalstīs, kā arī ASV.

Mūsu kontaktinformācija:

Telefons: +371 67314002
E-pasta adrese: latfacts@latfacts.lv
Adrese: Latvia, Riga, Bruninieku 8a-5, LV-1010